12039/​182

Gudrun Grove (f. Gerslev 1876, d. 1954)

“Ved Parken i Versailles”. Sign. Gudrun Grove. Olie på plade. Lysmål 27×21. Rammemål 38×32.

Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020

Vur­dering

1.000–2.000 DKK

Hammerslag

650 DKK

650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK