12039/182
Gudrun Grove (f. Gerslev 1876, d. 1954)
“Ved Parken i Versailles”. Sign. Gudrun Grove. Olie på plade. Lysmål 27×21. Rammemål 38×32.
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag