1248/803
Tre sammenklappelige bakkeborde af bøgetræ, hver med to vendbare runde bakker med hvid/sort laminat og bøgekant. H. 55. Diam. 55. (3)
Beskidte. Brugsslitage. Ridser og mærker. Løse samlinger.
Moderne kunst og design, 27. november 2012
Vurdering
Hammerslag
12 bud