12144/​162

Vugge af bemalet træ. Gavl udskåret med våbenskjold for adelsfamilien Fick. 19. årh.s slutning (?). H. 73. L. 90.

Sælger oplyser: God stand.

Kunst, antikviteter & design, 4. november 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag