2009/116
Engelsk book stand af mahogni, højdejusterbar. Beslag af jern. 19. årh. H. 93. B. 79. D. 30.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Vurdering
Hammerslag