2437/2076
Automatic af guldbelagt stål og stål model Dynamic. Mekanisk værk med automatisk optræk. Lænke af forgyldt stål omkreds ca. 20 cm. Ø 41 mm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Senere uoriginal lænke.
Armbåndsure, 11. september 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud