12102/49
Vilhelm Bille (f. København 1864, d. sst. 1908)
Marine. Sign. V. Bille. Olie på lærred. 48×66. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 14. januar 2021
Vurdering
Hammerslag