2413/​1281

LOEWE

Vintage taske af brunt kanvas og læder med gyldne beslag, to hanke og et lynlås rum. H. 19 x B. 33 x D. 18 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser på læderbesætninger. Enkelte mærker på kanvas. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 27. marts 2024

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.650 DKK

1.650 DKK
1.600 DKK
1.550 DKK
1.500 DKK