2413/1281
Vintage taske af brunt kanvas og læder med gyldne beslag, to hanke og et lynlås rum. H. 19 x B. 33 x D. 18 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser på læderbesætninger. Enkelte mærker på kanvas. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 27. marts 2024
Vurdering
Hammerslag