611/636
Georg Emil Libert (f. København 1820, d. sst. 1908)
Ved en søbred. Sign. GEL 86. Olie på lærred/plade. 21×30.
Behov for let overfladerensning. Mindre afskalninger. Et tegnestifhul i hvert hjørne.
Malerier, 15. marts 2006
Vurdering
Hammerslag
11 bud