2034/​306

Snerrende tiger. Figur af patineret bronze. 20. årh. H. 12. L. 30.

Slitage på patinering.

Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.200 DKK

1.200 DKK