2426/11
Napoloen III kaminur af forgydlt bronze og marmor med figurfruppe af patineret bronze, skive af hvid emalje. Sign. Demeur Hger du Roi.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Pendul og Optræksnøgle medfølger.
Vurdering
Hammerslag
14 bud
899453 | ||
938938 (Autobud) | ||
899453 | ||
938938 (Autobud) | ||
899453 | ||
938938 (Autobud) | ||
899453 | ||
938938 | ||
858145 (Autobud) | ||
921626 | ||
858145 (Autobud) | ||
921626 | ||
858145 | ||
921626 |