12144/​152

Ubekendt maler, 19. årh.

Landskab med personer. Usign. Olie på lærred. Lysmål 29×39. Rammemål 37×47. Indrammet.

Kunst, antikviteter & design, 4. november 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

500 DKK