12144/152
Ubekendt maler, 19. årh.
Landskab med personer. Usign. Olie på lærred. Lysmål 29×39. Rammemål 37×47. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 4. november 2021
Vurdering
Hammerslag