2103/524
Dansk snedkermester
Tre-personers sofa med ben af eg, betrukket med grønt stribet møbelstof. 1930–40'erne. L. 215.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud