12043/162
Lille kinesisk kamfertræskiste med beslag og greb af messing. 19. årh. H. 46. L. 96,5. D. 48.
Ridser og mærker. Revne i træet. Nøgle mangler.
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag