2425/319
Skafthulsøkse af bjergart med centreret skafthul og let nedadsvajende æg. L. 14.
Brugsspor. Mindre ridser og afslag. Delvist porøs overflade.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. juni 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud