2023/​617

Niels Erik Lange (f. New York 1890, d. København 1919)

Landskab med mølle. Sign. N.E. Lange 1919. Olie på lærred. 68×59.

Original stand.

Moderne kunst og design, 2. juni 2020

Vur­dering

4.000 kr.

Hammerslag

2.500 kr.

(Autobud) 2.500 kr.
2.400 kr.
(Autobud) 2.300 kr.
2.200 kr.
2.100 kr.
2.000 kr.