12009/92
Indisk tæppe, gentagelsesmønster på rødbrun bund. 20. årh.s slutning/21. årh. 300×400.
Brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 27. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
Brugsslitage.