1434/​944

Gösta Thames m.fl.

“Ericofon/Cobra”. Grøn bordtelefon med drejeskive under bunden. Model DBJ 500. Lanceret første gang i 1953. Stemplet L.M. Ericsson, Made in Sweden. H. 21.

Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 19. august 2014

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

550 DKK

(Autobud) 550 DKK
550 DKK
(Autobud) 460 DKK
440 DKK
(Autobud) 420 DKK
400 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK