12031/122
Møblement af bemalet træ, bestående af sofa, to armstole og to stole. Louis XVI form, Frankrig, 20. årh.s begyndelse. H. 97. L. 120. (5)
Almindelig brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag