2447/​560

Kenn André Stilling (f. København 1945)

“Drømmen om blomster”. 1988. Sign. Stilling 88. Olie på lærred. 100×82.

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag

7.000 DKK

17 bud

971560 (Autobud) 7.000 DKK
102150 6.500 DKK
971560 (Autobud) 5.500 DKK
102150 5.000 DKK
971560 (Autobud) 3.400 DKK
932351 3.200 DKK
971560 (Autobud) 3.000 DKK
932351 2.900 DKK
971560 (Autobud) 2.800 DKK
932351 2.700 DKK
971560 (Autobud) 2.600 DKK
986912 2.500 DKK
971560 (Autobud) 2.400 DKK
986912 2.300 DKK
971560 (Autobud) 2.200 DKK
986912 2.100 DKK
971560 2.000 DKK