2438/53
Et par Louis XVI form væglampetter af forgyldt bronze, hver med to svungne lysarme. 20. årh. H. 38 cm. (2)
Spor af brug.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag
22 bud