1816/9108
Kurstavle af træ med udskiftelige tal. 19/20. årh. H. 31 cm. L. 29 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Trip Trap's Maritime Samling, 19. april 2018
Vurdering
Hammerslag
12 bud