12033/22
E.B. Smith (, 20. årh.)
“Dampbad Frederiksberg Svømmehal”. Tryksign. E.B. Smith. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 85×62. Uindrammet.
Fremstår med et par små revner nederst.
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud