1947/417
Oval opsats af slebet glas og bronze. Napoleon III form. 20. årh. H. 19. L. 35.
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage. Undersøgt med montering, uden garanti for skjulte fejl.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. november 2019
Vurdering
Hammerslag