1947/​417

Oval opsats af slebet glas og bronze. Napoleon III form. 20. årh. H. 19. L. 35.

Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage. Undersøgt med montering, uden garanti for skjulte fejl.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. november 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK

2.000 DKK