2138/​2

Svensk rokoko spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt dekoreret med rocailler og kæmninger. 18. årh. H. 133.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hammerslag