2138/2
Svensk rokoko spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt dekoreret med rocailler og kæmninger. 18. årh. H. 133.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag