2439/125
Fransk lampetspejl af bemalet træ, udskåret med blomster og ornamentik, lysarm af messing. 18. årh.s anden halvdel. H. 90. B. 37.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
1005686 |