2431/243
Gustave Courbet, kopi efter, 20. årh.
Kvinde med papegøje. Sign. H. Bartels. Olie på lærred. 61×91.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Fra
i
Vurdering
1081679 |