2439/137
Koreansk kommode af poleret træ med håndtag af messing, front med skuffer og døre indlagt med rodtræ. 20. årh.s første halvdel. H. 93. B. 99. D. 44.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle og lås medfølger.
Vurdering
Hammerslag
946157 (Autobud) | ||
107745 | ||
946157 | ||
107745 | ||
946157 | ||
107745 |