1505/195
Højrygget Captain's Chair af mørkbejdset egetræ. England, 19. årh.s sidste halvdel.
Brugsslitage. Patina.
Ældre malerier og møbler, 26. januar 2015
Vurdering
Hammerslag
16 bud