Foto endnu ikke klar
880/738
Anette Harboe Flensburg (f. Kolding 1961)
Komposition. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 180×120.
Moderne malerier og skulpturer, 25. september 2018
Vurdering
Hammerslag