1627/87
To engelske vinkølere af mahogni og nøddetræ, indsatser og greb af messing. 19. årh. H. 45 og 50. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier og møbler, 4. juli 2016
Vurdering
Hammerslag
24 bud