2143/925
Thomas Pålsson (f. 1980)
Komposition. Sign. på bagsiden Thomas Pålsson, 02.03.05. Olie på lærred. 90×65. Uindrammet.
Mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design, 26. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag