2446/​606

Dansk snedkermester

Skrivebord med stel af eg og top af rodtræ. Front med tre skuffer. Udført 1930érne. H. 77. L. 161. D. 82.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.

Eftersyn
I Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?