1948/4335
1935. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 1 Sep. 1935 med 1 stk. 20 øre, rød + 9 stk. 1 kr. orange, stemplet “Nr.9 AVANE”. Pæn kvalitet [ ⊙ ]
Frimærker, 1. december 2019
Vurdering
Hammerslag
Frimærker, 1. december 2019