1948/​4335

1935. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 1 Sep. 1935 med 1 stk. 20 øre, rød + 9 stk. 1 kr. orange, stemplet “Nr.9 AVANE”. Pæn kvalitet [  ]

Frimærker, 1. december 2019

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag