2441/9019
Et par engelske stager af forgyldt bronze og grønbroget marmor, støbte med hunde ved fontæne. 19. årh. H. 15. L. 16. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
910538 | ||
68887 (Autobud) | ||
910538 | ||
68887 | ||
242732 | ||
1092330 | ||
829887 |