2441/​9019

Et par engelske stager af forgyldt bronze og grønbroget marmor, støbte med hunde ved fontæne. 19. årh. H. 15. L. 16. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

242732 4.400 DKK
1092330 4.200 DKK
829887 4.000 DKK