2440/​933

“PP 27”. Kvadratisk sofabord af massiv ask med to opklappelige plader. Udført og mærket hos PP møbler. H. 57. L. 82/154. B. 82.

Stand

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

4.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?