2440/933
“PP 27”. Kvadratisk sofabord af massiv ask med to opklappelige plader. Udført og mærket hos PP møbler. H. 57. L. 82/154. B. 82.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering