2140/1327
Taske af lysegråt læder med gyldne beslag, aftagelig og justebar skulderstrop, et rum med magnetlukning, en indvendig lomme og brunt stoffor. H. 16 x B. 21 x D. 7 cm.
Proveniens: Sælges på vegne af Statsadvokaten for særlig økonomisk og international kriminalitet.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 6. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud