2044/66
Gaston Girbal (f. 1888, d. ca. 1978)
“La Ruée vers Lárgent”, 1929. Tryksign. Litografisk vintage plakat. 160×120.
Håndteringsmærker. Folder. Mindre revner langs kanter.
Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag