2447/​329

Ridser og mærker. Brugsslitage. Finérskader. Finérreparationer. Finérskader. Falmet.

Vur­dering

6.000–7.500 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

813311 3.200 DKK
510586 3.000 DKK