2140/564
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
Tre kompositioner. Usign. Litografier i farver. Varierende størrelser. Uindrammede. (3)
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand.
Moderne kunst og design, 5. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud