2140/​1335

Louis Vuitton

“Thomas” taske af sort Damier Graphite kanvas, læder og kanvas besætninger, sølvfarvede beslag, justérbar skulderstrop, udvendig lynlåslomme, lynlåsrum med to indvendige lommer og sort kanvas for. H. 24 x B. 26 x D. 2 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser og slitage på læder besætninger. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 6. oktober 2021

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag