2140/1335
“Thomas” taske af sort Damier Graphite kanvas, læder og kanvas besætninger, sølvfarvede beslag, justérbar skulderstrop, udvendig lynlåslomme, lynlåsrum med to indvendige lommer og sort kanvas for. H. 24 x B. 26 x D. 2 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser og slitage på læder besætninger. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 6. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag