2139/347
Frida Bugge (f. 1874, d. 1964, dansk maler)
Portræt af Ida. Sign. F. Bugge, 1902. Olie på lærred. 34×33.
Retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. september 2021
Vurdering
Hammerslag