2032/776
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
“Ink”. Sign. Alechinsky, 5/15 H.C. Litografi i farver. Lysmål 69×85.
Undersøgt i ramme. Let falmet.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag