2120/​963

Lyfa

Væglampe af messing med opadvendt skærm af opalglas, to ekstra medfølgende stel. Udført hos Lyfa. L. 47. (3)

Alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og iret stel. Kantafslag på skærm. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 18. maj 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK

2.000 DKK