2120/963
Lyfa
Væglampe af messing med opadvendt skærm af opalglas, to ekstra medfølgende stel. Udført hos Lyfa. L. 47. (3)
Alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og iret stel. Kantafslag på skærm. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 18. maj 2021
Vurdering
Hammerslag