1843/6000
Jan Mogensen (f. Malmø, Sverige 1945)
Illustration til “Åh Abe!” plakat. Sign. Jan Mogensen 93. Bly, pen og akvarel på papir. Bladstørrelse 92×65. Uindrammet.
Bogforum 2018, 28. oktober 2018
Vurdering
Hammerslag