1843/​6000

Jan Mogensen (f. Malmø, Sverige 1945)

Illustration til “Åh Abe!” plakat. Sign. Jan Mogensen 93. Bly, pen og akvarel på papir. Bladstørrelse 92×65. Uindrammet.

Bogforum 2018, 28. oktober 2018

Vur­dering

10.000–15.000 DKK

Hammerslag

8.000 DKK

8.000 DKK
7.500 DKK
7.000 DKK