2015/144
Bentley 1955, Ford 1936, Tucker 1948, Duesenberg 1933, Chevrolet 1932 m.fl. 20 modelbiler scale 1:24. Mærket Franklin Mint Precision Models. L. 13–27. (20)
Proveniens: Dansk privatsamling.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Løse kalecher, tag og andet tilbehør medfølger, der garanteres ikke for fejl og mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud