2417/​1229

Louis Vuitton

“Keepall 55” rejsetaske af monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke og et lynlås rum med brunt stof for. Navneskilt og hængelås uden nøgler medfølger. H. 27 x B. 55 x D. 24 cm. 1998.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Slitage på læderbesætninger, herunder pletter og krakeleringer i læder. Skulderstrop mangler. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 24. april 2024

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

3.800 DKK