2440/901
To lampestel af bruneret metal, zink og messing. Udført hos Louis Poulsen. 1930–40'erne. H. 35,5. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Manglende skærme og skærmholdere. Rust. En med manglende afbryder og afbryder med afslag.
Vurdering
985494 | ||
900971 | ||
985494 (Autobud) | ||
900971 | ||
985494 (Autobud) | ||
900971 | ||
985494 | ||
911247 | ||
985494 |