2440/​907

Henry Rosengren Hansen

Rektangulært spisebord af palisander med udtræk og to tillægsplader. Udført hos Brande Møbelindustri. H. 72. B. 100. L. 164/258. (3)

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

2 bud

Tidspunkt Byder Bud
1006443 3.200 DKK
998291 3.000 DKK