12022/​89

Ubekendt tysk? kunstner, 18.årh. første halvdel

Himmelfart. Usign. Sortkridt på ribbet papir. Ramme 47×37 cm. Lysmål 34,5×25 cm.

Fremstår med folder. Større plet i venstre side. Foxing pletter.

Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag