12022/89
Ubekendt tysk? kunstner, 18.årh. første halvdel
Himmelfart. Usign. Sortkridt på ribbet papir. Ramme 47×37 cm. Lysmål 34,5×25 cm.
Fremstår med folder. Større plet i venstre side. Foxing pletter.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag